پروشات در یک نگاه

این واحد تولیدی از سال 1356 فعالیت خود را در زمینه تولید مواد غذایی آغاز نموده است و طی بیش از 4 دهه فعالیت مستمر همواره کیفیت محصولات تولیدی و رضایت مصرف کنندگان را سرلوحه کار خویش قرار داده است.
ادامه مطلب

تاریخچه

شرکت تولیدی نان نخل با برند آردا فعالیت خود را در شیراز از سال 1356 آغاز نمود و در راستای گسترش فعالیتهای این شرکت از سال 1377 در دو واحد مجزا بکار خود ادامه داد. با توجه به افزایش علاقه روز افزن مردم ایران به نوشیدن قهوه از سوی دیگر وارداتی بودن این محصول، در سال 1392 شرکت تولیدی نان نخل تصمیم به اضافه کردن قهوه، فرآورهای قهوه و کاکائو نظیر کافی میکس،کاپوچینو و پودر شکلات داغ با برند پروشات و آردا به محصولات خود کرد
ادامه مطلب

درباره کارخانه

شرکت نان نخل(قهوه پروشات ) با بکارگیری پرسنلی مجرب، مدیریتی متخصص و در اختیار داشتن مدرن ترین ماشین الات رُست و فراوری قهوه علاوه بر تولید قهوه های رُست شده جهت تهیه اسپرسو توان تولید قهوه های تخصصی(specialty) جهت تهیه قهوه های دمی(قهوه های نسل سوم) را نیز داراست و این‌ توانائی قهوه پروشات را از دیگر تولید کنندگان قهوه مجزا و‌متمایز ساخته است.
ادامه مطلب

کنترل کیفیت

با توجه به دغدغه مدیریت قهوه پروشات در ارتقای سلامت جامعه ، دسترسی مردم به قهوه ای با کیفیت بالا برای مجموعه پروشات بسیار مهم و حائز اهمیت است. بنابراین در این مجموعه مشتری یک هدف زودگذر نیست بلکه متنهای هدف و غایت همه اقدامات ماست. این هدف بدون رعایت مقررات استاندارد واقع نمی گردد.
ادامه مطلب

در خبرنامه سایت عضو شوید

با وارد کردن ایمیل خود اولین نفری باشید که از اخبار و رویدادهای ما با خبر می شوید